OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 lipca 2022 roku

1. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek o godz.: 10:00, we wtorek, środę i piątek o godz.: 20:00, w czwartek o godz.: 22:00, w sobotę o godz.:17:00, w niedzielę bez zmian.
  2. Przeżyjmy razem nabożeństwo pierwszych śród miesiąca do Przeczystego Serca św. Józefa. Zapraszamy w środę na godz.: 19:40
  3. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w czwartek 7 lipca od godz.: 19:00 do 20:00.
  4. W tym tygodniu przypada – I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  5. W czwartek 7 lipca Godzina Święta od 23:00 do 24:00 – zapraszam.
  6. Zapowiedzi przedślubne:
    Przemysław Kogut – stanu wolnego i Aleksandra Siupa – stanu wolnego.
    Kamil Horuń – stanu wolnego i Olimpia Kołpińska – stanu wolnego.
  7. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny państwa: Anny Grobelnej i Anny Kosior w sobotę 9 lipca na godz.: 11:00.
  8. W sobotę 16 lipca o godz.: 18:00 zapraszam na Nabożeństwo Różańca Świętego i płaszcza Najświętszej Dziewicy z Guadalupe.
  9. Organizowana jest trzydniowa pielgrzymka Straży Honorowej w dniach od 2 do 4 sierpnia, do siedziby Bractwa Straży Honorowej w Krakowie oraz Częstochowy i Kalisza do Sanktuarium św. Józefa – koszt 400 zł. Wyjazd z Sierakowic, 2 sierpnia o godz.: 2:00 nad ranem, zapisy w zakrystii. (Na pielgrzymkę mogą się również zgłaszać osoby, które nie należą do Straży Honorowej)
  10. Z całego serca Bóg zapłać organizatorom pieszej pielgrzymki z Dąbia do Dobieszewa, parafianom z Budowa za pyszne ciasta, naszym parafianom za zorganizowanie poczęstunku i wszystkim pielgrzymom. Niech Maryja ukryje Was w Swoim Niepokalanym Sercu i prowadzi do Serca Jezusowego.