XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13.08.2023

  1. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane w poniedziałek i piątek o godz. 18:00, we wtorek i niedzielę 9:00 i 12:00 w Dobieszewie, w środę i czwartek o godz. 8:00. W Warblewie we wtorek i niedzielę o godz. 10:30,
  2. Dzisiaj o godz.: 19:00 – nabożeństwo fatimskie, (proszę o przyniesienie świec).
  3. We wtorek 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy św. będę święcił zioła oraz kwiaty. Poświęcone w kościele pierwociny zbóż, kwiatów i ziół zabiera się do domu i suszy. Zgodnie z ludową tradycją mają one zapewnić domownikom ochronę przed chorobami, nieszczęściami oraz błogosławieństwo.
  4. W tym tygodniu biuro parafialne nieczynne.
  5. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Aleksandry Czekaj i p. Zuzanny Makowskiej w sobotę 19 sierpnia na godz. 11:00.