OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2023 r

1. Dzisiaj o godz.: 12:00 odbędzie się uroczyste poświęcenie odnowionej Drogi Krzyżowej. Podczas każdej Mszy odbędzie się obrzęd błogosławieństwa, chleba, soli i wody przez wstawiennictwo św. Agaty, patronki w niebezpieczeństwie pożarów. (Chleb, wodę i sól przynosimy we własnym zakresie).
  2. Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek i piątek o godz.: 18:00 w środę o godz.: o godz.:10:00 i 18:00, w czwartek o godz.: 10:00 i 22:00, w sobotę o godz.: 17:00, w niedzielę bez zmian.
  3. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i wtorek 6 i 7 lutego od 19:30 do 20:30.
  4. W środę 8 lutego przed Mszy św. wieczorną, o godz.: 17:15, Rycerstwo Niepokalanej.
  5. Spotkanie Wolontariuszy z naszej parafii w czwartek 9 lutego o godz.:18:00.
  6. W czwartek „Godzina Święta” – zapraszam.
  7. W sobotę 11 lutego obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego, tego dnia podczas Mszy św. o godz.: 17:00 udzielę sakramentu namaszczenia chorych.
  8. W sobotę 11 lutego od godz.: 13:30 zapraszam dzieci wraz z rodzicami na starą plebanię, na spotkanie z panią krawcowa, w celu brania miary do uszycia alb. Zapraszam również chętnych, którzy chcą odsprzedać używane stroje z poprzednich lat.
  9. Nabożeństwo Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe zostało przełożone na 12 lutego po Mszy św. o godz.: 18:00 – zapraszam
  10. Zachęcam do nabywania nowego nr Pielgrzyma
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: p. Ireny Botwinionek i p. Haliny Owsiuk. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Elżbiety Malich i p. Anny Brzezińskiej w sobotę 25 lutego na godz.: 11:00.
    Dziękuję za sprzątnięcie dekoracji świątecznej mieszkańcom Leśni, Jamrzyna i wolontariuszom.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:
    – śp. Edward Wojnicki l. 61 z Łabiszewa
    – śp. Wacław Bączkowski l. 70 z Dobieszewka – pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 6 lutego o godz. 13:30 w naszej parafii. Wystawienie i różaniec za zmarłego o godz. 13:00. Pochówek na cmentarzu w Dobieszewie.