OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 październik 2021 r.

1. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek i sobotę o godz.: 10:00, od wtorku do piątku o godz.: 18:00. W czwartek dodatkowa msza św. o godz.: 22:00, a w niedzielę o 18:00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku pół godziny po Mszy św., połączona z modlitwą różańcową. Szczególnie zapraszam na codzienne uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym dzieci i młodzież przygotowujących się do Sakramentów Komunii Św. i Bierzmowania.

Adorujemy wioskami:

Wtorek – 5 październik – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.

Środa – 6 październik – Starnice, Boguszyce, Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.

Czwartek – 7 październik – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo.

Piątek – 8 październik – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.

3. Dzisiaj, 3 października po Mszy św. o godz.: 18:00 odbędzie się spotkanie młodzieży, która rozpocznie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania (klasy 7 i 8) oraz starsi.

4. W tym tygodniu od poniedziałku do soboty (poza czwartkiem) po Mszy św. będę przyjmował w zakrystii intencje na nowy rok kalendarzowy.

5. Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne we wtorek od godz.: 19:30 do 20:00.

6. W środę 6 października po Mszy św. o godz. 18:00 – Rycerstwo Niepokalanej.

7. W czwartek 7 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W naszej parafii sumę odpustową odprawi ks. Mikołaj Jędrzejewski o godz. 18:00.

8. W czwartek  „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.

9. W piątek 8 października po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy również osoby, które chciałyby wstąpić do Straży Honorowej.

10. W sobotę 9 października nie będzie Mszy św. o 17:00 (z liturgią niedzielną).

11. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski, który będziemy przeżywać pod hasłem Nie lękajcie się”. W tym dniu tradycyjnie odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, przeznaczona między innymi na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.

12. W poniedziałek zawieźliśmy nasze dary do sióstr klarysek ze Słupska. Za każdy dar serca – Bóg zapłać.

13. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Lidii Labuda i Ewie Nowak. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Ewę Buszman i Beatę Hryckowian w sobotę na godz.: 11:00.