OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 września 2021 r.

1. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
  • I piątek miesiąca – spowiedź św. w Warblewie o godz.: 15:45 następnie Msza św. pierwszopiątkowa o godz.: 16:00
    – w Dobieszewie spowiedź św. od godz.: 18:00 do 19:00, o godz.: 19:00 – Msza św. z aktem oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • I sobota miesiąca – o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w pierwszy piątek 1 października od godz.: 11:00.

1. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: w poniedziałek o godz.: 10:00, we wtorek i piątek o godz.: 19:00, w środę o godz.: 18:00, w czwartek o godz.: 18:00 i 22:00, w sobotę o 17:00, w niedzielę dodatkowa Msza św. o godz.: 18:00.
    Adoracja Najświętszego Sakramentu wioskami, od wtorku do czwartku, pół godziny po Mszy św. wieczornej:
    Wtorek – 28 wrzesień – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
    Środa – 29 wrzesień – Starnice, Boguszyce, Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.
    Czwartek – 30 wrzesień – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo, Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
  2. Dzisiaj, 26 września po Mszy św. o godz.: 18:00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych – obecność jest obowiązkowa.
  3. Miesiąc październik jest poświęcony Różańcowi Świętemu – dlatego od wtorku 5 października po każdej wieczornej Mszy św. będziemy odmawiali tę przepiękną modlitwę.
  4. W tym tygodniu od wtorku do soboty po wieczornej Mszy św. będę w zakrystii przyjmował intencje na nowy rok kalendarzowy.
  5. W środę 29 września po Mszy św. o godz. 18:00 – Rycerstwo Niepokalanej.
  6. Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne w czwartek od godz.: 19:30 do 20:00.
  7. W czwartek „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  8. W piątek 1 października na Msze św. o godz.: 19:00 zapraszam serdecznie wszystkich należących do Apostolatu Margaretka.
  9. W poniedziałek zawozimy nasze dary do sióstr klarysek ze Słupska. Za każdy dar serca – Bóg zapłać.
  10. W niedzielę 3 października po Mszy św. o godz.: 18:00 odbędzie się spotkanie młodzieży z naszej parafii, która rozpocznie swoje przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Żanecie Mesek i Ewie Przydatek – Mesek. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Ewę Buszman i Beatę Hryckowian w sobotę na godz.: 11:00.
  12. Zapowiedzi przedślubne:
    p. Jan Andrzej Załęcki – stanu wolnego – p. Daria Elżbieta Arciszewska – stanu wolnego