IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – OGŁOSZENIA 14.03.2021 r.

1.W naszej parafii od poniedziałku do czwartku po Mszy św. wieczornej, odprawianej o godz.: 17:00, będzie pół godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorujemy wioskami:

15 marca – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko

16 marca – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, Boguszyce

17 marca – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo

18 marca – Żarkowo, Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Starnice

1. W dniu 19 marca przypada liturgiczna uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Patrona Kościoła powszechnego. Zapraszamy tego dnia wszystkie rodziny naszej parafii, które zawierzymy opiece i wstawiennictwu św. Józefa. Od 19 do 25 marca nasza parafia wchodzi w tydzień modlitw poświęconych ochronie życia poczętego.
  2. Książeczki dzieciom pierwszokomunijnym poświęcimy 21 marca podczas Mszy św. o godz. 12:00.
  3. W środę 17 marca o godz. 16:30 – Rycerstwo Niepokalanej.
  4. Godzina Święta w czwartek od 23 do 24:00. Serdecznie zapraszamy.
  5. W tym tygodniu biuro parafialne jest czynne w czwartek od 19:00 – 19:45.
  6. Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii – piątek Droga Krzyżowa, a w niedzielę Gorzkie Żale.

DROGA KRZYŻOWA w piątek:

• o godz. 17.00 w Warblewie; po nabożeństwie Msza święta o godz. 17:45;
  • o godz. 19:00 w Dobieszewie; po nabożeństwie Msza święta o godz. 19:45;

GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.

1. Od dzisiaj po każdej Mszy św. można nabyć stroiki wielkanocne – dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na bieżące utrzymanie naszego kościoła. Dostępne są również magnesy parafialne.
  2. Spowiedź wielkanocna w naszej parafii odbędzie się 25 marca.

Ze względu na spowiedzi w dekanacie Msze św. 23 i 24 marca zostaną przełożone na godz.: 19:30.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 29 do 31 marca, w kościele parafialnym.

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła państwu Horuń i Włoch. Proszę o posprzątanie kościoła państwa Gardzielewskich i Gula w sobotę na godzinę 11:00.
  2. Zmarł śp. Henryk Samborski l. 80 z Łabiszewo. Polecajmy naszego zmarłego brata Miłosierdziu Pana Jezusa: Dobry Jezu…