OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 lipiec 2021 r.

1. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, przewodników, podróżujących i pielgrzymów. Po każdej Mszy św. będziemy święcić samochody, rowery, motory itp.
  2. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. będą o godz.: 20:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu, w tygodniu będzie przed Mszą św. wieczorną o godz.: 19:30.
    Adorujemy wioskami:

Poniedziałek – 26 lipiec – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
Wtorek – 27 lipiec – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
Środa – 28 lipiec – Starnice, Boguszyce.
Czwartek – 29 lipiec – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo.
Piątek – 30 lipiec – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.

1. W środę 28 lipca w czasie adoracji o godz. 19:30 – Rycerstwo Niepokalanej.
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu jest otwarte w czwartek od 18:00 do 18:30.
  3. W czwartek o godz.: 22:00 Msza św., a następnie „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00– serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę i niedzielę Msze św. bez zmian. Dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz.: 15:00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Grażynie Dudzic i Katarzynie Dudzic. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Elżbietę Osowską i Leokadię Daleką w sobotę na godz. 11:00.
  6. W naszej świątyni dostępne są sakramentalia czyli olej, sól i woda egzorcyzmowana – zachęcam do korzystania. W przedsionku jest gablota z dewocjonaliami w której min. mamy nową serię kubków parafialnych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na bieżące utrzymanie kościoła (np.: odnowienie obrazu, zakup wazonów, itp.). Dziękuję wszystkim, którzy wspierają nasz kościół – Bóg zapłać.