OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 sierpnia 2021 r.

1. W tym tygodniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
    Msze św. będą od poniedziałku do piątku o godz.: 20:00.

W sobotę Msza św. o 17:00 (liturgia niedzielna).
    W niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą odprawione o 9:00, 12:00 i 18:00, a w Warblewie 10:30
    – na każdej Mszy św. zostaną poświęcone bukiety ziół i kwiatów.
  1. W środę spotkanie Rycerstwa Niepokalanej o godz.: 19:30.
  2. W czwartek nie będzie Godziny świętej, w piątek 13 sierpnia wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej – zachęcam do odmówienia różańca we własnym zakresie.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu jest nieczynne.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Teresie Hryckowian i Teresie Szczegielniak. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Kamilę Frejtak i Krystynę Antończyk w sobotę na godz. 11:00.
  5. W naszej świątyni dostępne są sakramentalia czyli olej, sól i woda egzorcyzmowana – zachęcam do korzystania. W przedsionku jest gablota z dewocjonaliami w której min. mamy nową serię kubków parafialnych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na zakup nowych chodników do kościoła. Bóg zapłać wszystkim którzy wspierają nasz kościół.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Marian Dudka l.74 z Łabiszewa. Polecajmy naszego zmarłego brata Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…