OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 września 2021 r.

1. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. będą o godz.: 18:00.
    W czwartek dodatkowa Msza św. o godz.: 22:00, w sobotę o 17:00, w niedzielę dodatkowa Msza św. o godz.: 18:00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu wioskami, od poniedziałku do czwartku, pół godziny po Mszy św. wieczornej:

Poniedziałek – 20 wrzesień – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
Wtorek – 21 wrzesień – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
Środa – 22 wrzesień – Starnice, Boguszyce, Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.
Czwartek – 23 wrzesień – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo.

1. We wtorek – 21 września, obchodzimy święto św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty.
    W czwartek – 23 września, obchodzimy wspomnienie św. Ojca Pio – po każdej Mszy św. błogosławieństwo relikwiami świętego.
  2. We wtorek 21 września po Mszy św. wieczornej i adoracji spotkanie Członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne w środę od godz.: 19:30 do 20:00. Przypominam, że można już zamawiać intencje na nowy rok kalendarzowy.
  4. W środę 22 września po Mszy św. o godz. 18:00 – Rycerstwo Niepokalanej.
  5. W czwartek „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek 24 września po Mszy św. wieczornej – wieczór uwielbienia – serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę 25 września po Mszy św. o godz.: 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  8. W niedzielę 26 września po Mszy św. o godz.: 18:00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych – obecność jest obowiązkowa.
  9. W niedzielę 3 października po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie młodzieży z naszej parafii, która rozpocznie swoje przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
  10. Jak co roku ogłaszamy zbiórkę dla Sióstr Klarysek ze Słupska. Ofiarowane płody ziemi można przywozić na plebanię od wtorku do piątku po adoracji . Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy chcą wspomóc Siostry Klaryski.