OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 październik 2021 r.

1. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski, który przeżywamy pod hasłem „Nie lękajcie się”. Tradycyjnie odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, przeznaczona między innymi na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin.
  2. Dzisiaj w naszej parafii wielka radość ponieważ otrzymaliśmy kopię cudownego obrazu Najświętszej Dziewicy z Guadalupe, która jest królową życia. W związku z tym w naszej parafii rozpoczynamy akcję „Niesiemy życie”, w której gorąco zachęcam wszystkich parafian do modlitwy za wszystkie kobiety, szczególnie z naszej parafii, które są w stanie błogosławionym. Będziemy gorąco modlili się za mamy i za dzieci, które noszą pod sercem. Warunkiem przystąpienia do tej akcji jest przynajmniej jedna dziesiątka różańca dziennie i przyjęcie komunii świętej w tej intencji, przynajmniej raz w tygodniu oprócz niedzieli.
  3. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: w poniedziałek o godz.: 10:00, od wtorku do piątku o godz.: 18:00, w sobotę o godz.: 17:00, w czwartek dodatkowa Msza św. o godz.: 22:00, a w niedzielę o godz.: 18:00.
    Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową pół godziny po Mszy św. wieczornej od wtorku do piątku.
    Adorujemy wioskami:
    Wtorek – 12 październik – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
    Środa – 13 październik – Starnice, Boguszyce, Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
    Czwartek – 14 październik – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo.
    Piątek – 15 październik – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.
  4. Biuro parafialne czynne we wtorek 12 października od 19:30 – 20:00.
  5. W środę 13 października po Mszy św. o godz.: 18:00 – Nabożeństwo Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe.
  6. W czwartek „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  7. W niedzielę 24 października po Mszy św. o godz.: 12:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Bardzo proszę aby młodzież, która zdecydowała się przystąpić do przygotowania przyniosła już na Msze św. wypełnione i podpisane deklaracje.
  8. W niedzielę 24 października po Mszy św.: 18:00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  9. W piątek 29 października po Mszy św. o godz.: 18:00 – wieczór uwielbienia serdecznie zapraszamy.
  10. Zbliża się listopad miesiąc pamięci o naszych bliskich zmarłych. Na stoliku pod chórem leżą karteczki na „wypominki roczne” oraz „wypominki listopadowe”
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Ewie Buszman i Beacie Hryckowian. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Małgorzatę Cieszyńską i Małgorzatę Dułak w sobotę na godz.: 11:00.