OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA -5 listopada 2021 r.

1. Dziś – trzydziesta druga niedziela w ciągu roku i zakończenie Tygodnia Modlitw za Zmarłych, jednak w naszej parafii nadal przed każdą wieczorną Mszą św. będą odczytywane „wypominki listopadowe” zakończone dziesiątką różańca świętego w intencji naszych bliskich zmarłych.
  2. W tym tygodniu Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz.: 18:00 z wyjątkiem czwartku. W czwartek Msza św. tylko rano o godz.:10:00. W sobotę o godz.:17:00, a w niedzielę bez zmian.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne, w poniedziałek od 19:45 do 20:30.
  4. Od 28 października w naszej parafii rozpoczęliśmy nabożeństwo 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Gudalupe, dlatego przez cały tydzień po każdej wieczornej Mszy św. będziemy odmawiali tę przepiękną modlitwę.
  5. W środę 10 listopada po wieczornej Mszy św. – Nabożeństwo różańca świętego i płaszcza Najświętszej Panienki z Guadalupe. Serdecznie zapraszam.
  6. Zbiórka ministrantów odbędzie się 11 listopada o godz.: 11:00. Serdecznie zapraszam chłopców, którzy pragną zostać ministrantami.
  7. W czwartek 11 listopada, na godzinę 12:00 zapraszam wszystkie dziewczynki i chłopaków na pierwsze spotkanie scholii.
  8. W czwartek „Godzina Święta” od 23: 00 do 00: 00 – serdecznie zapraszamy.
  9. W niedzielę 14 listopada podczas Mszy św. o godz.: 12:00 poświęcę różańce dzieciom pierwszokomunijnym. Dzisiaj po każdej Mszy św., a także w tygodniu po wieczornej Eucharystii rodzice mogą odbierać różańce i książeczki do pierwszej komunii świętej w zakrystii.
  10. W środę 17 listopada po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Elżbiecie Mackiewicz i Annie Mackiewicz. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Małgorzatę Dasgupta i Jadwigę Łopatko w sobotę na godz.: 11:00.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Stanisław Bilicki l. 80 ze Starnic. Polecajmy naszego zmarłego brata Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…