OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ADWENTU, 19 grudzień 2021 r.

1. Wielkimi krokami zbliżają się kolejne święta Bożego Narodzenia. W miejscowości Unichowo na skutek pożaru dwie rodziny straciły dach nad głową dlatego postanowiłem, że nasza parafia włączy się do pomocy poszkodowanym. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel.
  2. Roraty w naszej parafii są w poniedziałek o godz.: 17:00, we wtorek o godz.: 11:00, w środę i czwartek o godz.: 18:00.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w środę 22 grudnia od godz. 19:30 do 20:15.
  4. W środę 22 grudnia po Mszy św. – Rycerstwo Niepokalanej.
  5. W czwartek Msza św. o godz.: 22:00, a następnie „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  6. Próba scholii w czwartek 23 grudnia o godz. 17:00.
  7. W naszej świątyni są do nabycia piękne stroiki m.in. na stół wigilijny ze świecą Caritas oraz różańce, które mogą być ofiarowane na prezent bliskiej osobie – dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na relikwiarz. Dziękuję wszystkim za każdy dar serca jaki już ofiarowaliście na ten cel. Niech Pan Jezus Wam wynagrodzi.
  8. Po każdej Mszy św. przy bocznym ołtarzu będziemy rozprowadzać opłatki, sianko, świece Caritas oraz nasze parafialne świece na stół wigilijny. Koszt świecy – 25 zł.
  9. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia.
    Niech to będzie czas pojednania i przebaczania w naszych domach i rodzinach. Od gestu pojednania,wspólnej modlitwy, lektury Pisma Świętego i podzielenia się opłatkiem rozpocznijmy wigilijną wieczerzę. Ze śpiewem kolęd na ustach przyjdźmy do naszej świątyni na Pasterkę.

21:00 – /PASTERKA WARBLEWO/ ( O godz.: 20:30 nasza schola parafialna zaprasza wszystkich na wspólne kolędowanie )

24:00 – /PASTERKA DOBIESZEWO/ ( O godz.: 23:30 nasza schola parafialna zaprasza wszystkich na wspólne kolędowanie )

W pierwsze święto 25 grudnia – Msze św. zostaną odprawione:10:30 – Warblewo, 12:00 – Dobieszewo.

W Niedzielę Świętej Rodziny 26 grudnia Msze św. zostaną odprawione: 9:00 i 12:00 – Dobieszewo, 10:30 – Warblewo.

1. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Jarosław Czupa l. 86 z Podola Małego. Pogrzeb odbędzie się w środę 22 grudnia o godz. 11:00. Polecajmy naszego zmarłego brata Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…