OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 26 grudzień 2021 r.

1. W ostatnią niedzielę nasza parafia zebrała do puszek 3.196,80. W imieniu poszkodowanych rodzin, które straciły dach nad głową chcę podziękować wszystkim dobroczyńcom. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w poniedziałek. We wtorek, środę i piątek Msza św. wieczorna o godz.: 18:00, w czwartek o godz.: 22:00.
    W Nowy Rok tj. w sobotę obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze św. o godz.: 10:30 w Warblewie i 12:00 w Dobieszewie.
    W niedzielę Msze św. bez zmian.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
  4. W środę 29 grudnia po Mszy św. – Rycerstwo Niepokalanej.
  5. W czwartek „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  6. W tym tygodniu 1 stycznia przypada – I sobota miesiąca – o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.
  7. Dziękuję mieszkańcom Dobieszewa i wszystkim, którzy przygotowali żłóbek i przystroili naszą parafialną świątynię na Boże Narodzenie. Niech rodzący się Chrystus wynagrodzi ich trud i pracę. Bóg zapłać!!! Ofiary składane przy żłóbku do skarbonki przeznaczone są na misje święte.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła państwu: Edycie Urban i Urszuli Romowskiej. Proszę o posprzątanie kościoła państwa: Jolantę Olczak i Monikę Piasecką w sobotę, 8 stycznia na godz.11:00.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Jarosław Czupa l. 86 z Podola Małego, śp. Zygmunt Malek l. 73 z Podola Małego, śp. Władysława Capar l. 88 z Borzęcina. Polecajmy naszych zmarłych brata Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…