OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 czerwca 2022 roku

1. Od poniedziałku do piątku zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa piętnaście minut przed Mszą świętą wieczorną.
  2. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek o godz.: 18:00, we wtorek, środę i piątek o godz.: 20:00, w czwartek o 22:00, w sobotę o 17:00, w niedzielę be zmian.
  3. W pierwszą sobotę przyszłego miesiąca 2 lipca wyrusza piesza pielgrzymka z Dąbia pod Bytowem do Dobieszewa w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu naszej Mamy Maryi. Spotkanie organizacyjne dotyczące pielgrzymki odbędzie się dzisiaj (19 czerwca) po Mszy św. o godz. 18:00. Wszyscy zainteresowani mogą się zapisywać u mnie w zakrystii po każdej Mszy św.
  4. Rycerstwo Niepokalanej w środę 22 czerwca na godz.: 19:00.
  5. W czwartek 23 czerwca Godzina Święta od 23:00 do 24:00 – zapraszam.
  6. Od 15 czerwca rozpoczęliśmy Nowennę do Serca Pana Jezusa, której uwieńczeniem będzie akt zawierzenia obojgu serc i uznania Chrystusa Królem swego serca, ojczyzny i rodziny w dniu 24 czerwca (uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa) po Mszy św. wieczornej – podczas Wieczoru Uwielbienia.
  7. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek 20 czerwca od godz.: 19:00 do 19:30.
  8. Próba scholii we wtorek 21 czerwca o godz. 18:00.
  9. W sobotę 25 czerwca (obchodzimy uroczystość Niepokalanego Serca Maryi) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego połączone uwielbieniem Trójcy Świętej za Niepokalane Serce Maryi – zapraszam.
  10. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny państwa: Grażyny Musiał i Katarzyny Szydełko w sobotę 25 czerwca na godz.: 11:00.
  11. Zapowiedzi przedślubne: Przemysław Kogut stanu wolnego i Aleksandra Siupa – stanu wolnego.
  12. Organizowana jest trzydniowa pielgrzymka Straży Honorowej w dniach od 2 do 4 sierpnia, do siedziby Bractwa Straży Honorowej w Krakowie oraz Częstochowy i Kalisza do Sanktuarium św. Józefa – koszt 400 zł. Wyjazd z Sierakowic, 2 sierpnia o godz.: 2:00 nad ranem, zapisy w zakrystii.