OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA -25 września 2022 roku

1. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
  2. W niedzielę 25 dzień miesiąca – Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego – po Mszy św. o godz.: 18:00 – zapraszam.
  3. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek , wtorek, środę i piątek o godz.: 18:00, w czwartek o godz.: 22:00, w sobotę o godz.: 18:45, w niedzielę bez zmian.
  4. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek 27 września od godz.: 19:00 do 20:00.
  5. W środę 28 września Rycerstwo Niepokalanej po Mszy św. o godz. 18:00.
  6. W czwartek 29 września „Godzina Święta” – zapraszam.
  7. W piątek 30 września po Mszy św. wieczornej – wieczór uwielbienia – zapraszam.
  8. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca – o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.
  9. Jak co roku nasza parafia przeprowadza zbiórkę płodów ziemi dla sióstr Klarysek ze Słupska. W środę 28 września zawozimy dary (w poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej można jeszcze dowozić dary).
  10. Zachęcam do nabycia parafialnych kalendarzy na nowy rok. Dochód z kalendarzy jest cegiełką na bieżące wydatki związane z utrzymaniem parafii. Dziękuję z góry za zrozumienie.
  11. Proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Borzęcinka. W sobotę 1 października na godz.: 11:00 zapraszam pierwszą rodzinę do sprzątania.