OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 października 2022 roku

 1. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek i sobotę o godz.: 9:00, we wtorek o godz.: 18:00, środę o godz.: 21:00, w czwartek o 22:00 i piątek o godz.:19:00, w niedzielę o 9:00 i 12:00.
  W Warblewie w piątek o godz.:17:00 i niedzielę o 10:30.
 1. W tym miesiącu odbędą się nabożeństwa:
  -19 października – Nabożeństwo Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
  -14 października – Śladami Jezusa
  -25 października – Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego
  -28 października – wieczór uwielbienia
 2. Rozpoczął się październik – miesiąc różańcowy – od poniedziałku do piątku przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30 będziemy odmawiali różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
 3. W piątek 7 października obchodzimy odpust parafialny Matki Bożej Różańcowej. Sumie odpustowej o godz. 19:00 będzie przewodniczył ks. proboszcz z Czarnej Dąbrówki – ks. Marian Knut.
 4. Biuro parafialne czynne we wtorek 4 października od godz. 19:00 – 20:00.
 5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I środa miesiąca – Nabożeństwo ku czci Przeczystego Serca św. Józefa i Rycerstwo Niepokalanej po Mszy św. wieczornej; I czwartek miesiąca – o godz. 21:30 – modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – 22:00 – Msza św. oraz od 23:00 – 24:00 – „Godzina Święta” – zapraszam; I piątek miesiąca – spowiedź św. w Warblewie o godz.: 16:45 następnie Msza św. pierwszopiątkowa o godz.: 17:00 w Dobieszewie spowiedź św. od godz.: 18:00 do 18:45, o godz.:18:45 litania z aktem oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i o godz.: 19:00 – Msza św. odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.(w czasie Mszy św. odpustowej proszę o przyjęcie komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa przez Niepokalane Serce Maryi).
 6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w czwartek 6 października od godz.: 11:00.
 7. Zapraszam młodzież z naszej parafii, która chce zaangażować się w Wolontariat w czwartek 13 października na godz. 18:00.
 8. Zachęcam do nabycia parafialnych kalendarzy na nowy rok. Dochód z kalendarzy jest cegiełką na bieżące wydatki związane z utrzymaniem parafii.Dziękuję z góry za zrozumienie.
 9. W imieniu sióstr klarysek pragnę podziękować wszystkim parafianom za każdy dar serca – Bóg zapłać.
 10. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom państwa: Jagiełło i Łaguń. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny państwa: Kolosz i Majewskich w sobotę 15 października na godz.: 11:00.
 11. Za tydzień – dwudziesta ósma niedziela w ciągu roku, a zarazem XXII Dzień Papieski, który będziemy przeżywać pod hasłem: “Blask Prawdy” i zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.