OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 października 2022 roku

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. a także we wtorek 1 listopada na cmentarzu wolontariusze z naszej parafii będą zbierać ofiary dla Klaudii i Dominika, którzy ulegli tragicznemu wypadkowi i teraz czeka ich długotrwałe leczenie i neurorehabilitacja.
 2. W poniedziałek Msza św. o godz.:18:00, we wtorek – 1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w naszej parafii o godz.: 9:00 –w Warblewie i o godz.:10:00 w Dobieszewie z procesją na cmentarz i nabożeństwem żałobnym na cmentarzu parafialnym. W środę -2 listopada – Dzień Zadusznych – Msze św. zostaną odprawione o godz.: 9:00 i 18:00 w Dobieszewie oraz o 16:00 w Warblewie. W czwartek Msze św. o godz.:18:00 i 22:00, w piątek o godz.: 16:00 w Warblewie i o 19:00 w Dobieszewie. W sobotę o godz.:17:00 i 18:45.W niedzielę o godz.: 9:00 i 12:00 w Dobieszewie oraz o 10:30 w Warblewie.
  Od 2 listopada przez całą oktawę po Mszy św. będą odczytywane „wypominki listopadowe” zakończone różańcem świętym w intencji naszych bliskich zmarłych.
 3. W poniedziałek 31 października po Mszy św. wieczornej spotkanie całej służby liturgicznej przed uroczystością Wszystkich Świętych.
 4. Na stoliku z sakramentaliami stoi koszyk do którego można składać wypominki listopadowe. Wypominki roczne będę przyjmował w biurze parafialnym oraz w zakrystii po każdej Mszy św.
 5. Od 28 października w naszej parafii rozpoczęliśmy nabożeństwo 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe dlatego przez cały tydzień pół godziny przed Mszą św. wieczorną będziemy odmawiali tę przepiękną modlitwę – serdecznie zapraszam
 6. Biuro parafialne w tym tygodniu jest nieczynne.
 7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
  -I środa miesiąca – po Mszy św. nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa połączone z Rycerstwem Niepokalanej
  -I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  -I piątek miesiąca – spowiedź św. w Warblewie o godz.: 15:45 następnie Msza św. pierwszopiątkowa o godz.: 16:00
  -w Dobieszewie spowiedź św. od godz.: 18:00 do 19:00, o godz.: 19:00 – Msza św. z aktem oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  -I sobota miesiąca – o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi
  Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w czwartek 3 listopada od godz.: 11:00.
 8. W czwartek 3 listopada – „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – zapraszam.
 9. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania w niedzielę 6 listopada po Mszy św. o godz. 12:00.
 10. W tym miesiącu odbędą się nabożeństwa:
  -21 listopada – Nabożeństwo Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
  -18 listopada – Śladami Jezusa
  -25 listopada – Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego
  -28 listopada – wieczór uwielbienia
 11. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom państwa: Michułka i Pniewskich. Proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Starnic. Zapraszam pierwsze rodziny do sprzątania w sobotę 12 listopada na godz.: 11:00.
 12. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej i kalendarzy na nowy rok.