OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXIV NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA -20 listopada 2022 r.

 1. Dzień skupienia (REKOLEKCJE GPS) dla kandydatów do Sakramentu
  Bierzmowania odbędą się 25 i 26 listopada – obecność obowiązkowa.
  Rekolekcje będzie głosił ks. Mikołaj Jędrzejewski z Łupawy.
  Plan rekolekcji:
  25 listopada (piątek) – 17:30 – 19:40
  26 listopada (sobota) – 9:00 – 15:45
  Miejsce rekolekcji – szkoła (pałac) w Niepoględziu.
 2. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę o godz.: 18:00, w czwartek o godz.: 22:00, w piątek o godz.: 20:30, w niedzielę o godz.: 9:00 i 12:00 oraz w Warblewie o 10:30.
 3. W poniedziałek 21 listopada – Nabożeństwo Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe – zapraszam.
 4. Biuro parafialne czynne we wtorek 22 listopada od 19:30 do 20:30.
 5. Od 28 października w naszej parafii rozpoczęliśmy nabożeństwo 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe. W tym tygodniu różaniec będzie odprawiany od poniedziałku do środy po Mszy św. wieczornej, w czwartek przed Mszą św. wieczorną, w pozostałe dni proszę o domówienie różańca we własnym zakresie.
 6. Od poniedziałku do piątku 15 minut przed Mszą św. wieczorną – zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 7. W środę 23 listopada po Mszy św. – różaniec Rycerstwa Niepokalanej połączony z nabożeństwem 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe.
 8. Spotkanie Wolontariuszy z naszej parafii w czwartek 24 listopada o godz.:18:00.
 9. W czwartek 24 listopada – „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – zapraszam.
 10. W piątek 25 listopada – Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego po Mszy św. o godz.: 20:30.
 11. W niedzielę 4 grudnia po Mszy św. o godz.: 12:00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
 12. Nadal zbieramy na nowy krzyż na cmentarzu parafialnym. Ofiary można składać do skrzynki pod chórem obok konfesjonału. Z góry – Bóg zapałać wszystkim, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do krzyża.
 13. Od poniedziałku do niedzieli (21- 27 listopada) organizujemy zbiórkę- słodycze dla Ukrainy. W kruchcie będzie stał pojemnik, do którego można będzie składać słodycze – serdeczne Bóg zapłać.
 14. Od pierwszej niedzieli adwentu będzie dostępny opłatek i sianko – w tym roku złożone ofiary zostaną przeznaczone na renowacje Drogi Krzyżowej. Od drugiej niedzieli adwentu nasi wolontariusze będą sprzedawać własnoręcznie wykonane stroiki bożonarodzeniowe, dochód z nich zostanie przeznaczony na zakup krzyża, na cmentarz parafialnym.
 15. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Zapraszamy dzieci z lampionami na Msze św. roratnie, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz.: 17:00. Pozostałych parafian zapraszam na drugą Mszę św. i różaniec, która będzie odprawiana o godz.: 18:00.
 16. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Marioli Szapiel, Stanisławy Botwinionek i Teresy Domańskiej. Zapraszam do sprzątania w sobotę 3 grudnia na godz.: 11:00.
 17. Gmina Słupsk organizuje wigilijne spotkania seniorów, które w tym roku zaplanowane zostały na 16 i 17 grudnia, w hali sportowo-widowiskowej w Jezierzycach, od godz.: 17:00.