OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ADWENTU – 4 grudnia 2022 r.

1. W tym miesiącu łączymy się z Papieżem w modlitwie za dzieła wolontariatu, aby znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.
    Zapraszam dzieci z lampionami na Msze św. roratnie, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz.: 17:00. Pozostałych parafian zapraszam na drugą Mszę św. i różaniec, która będzie odprawiana o godz.: 18:00 z wyjątkiem czwartku – Msza św. o godz.: 22:00.
  2. Msza św. w sobotę o godz.: 17:00 i w niedzielę dodatkowa Msza św. o godz.: 18:00, pozostałe Msze św. bez zmian.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz.: 12:00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Od 28 października w naszej parafii rozpoczęliśmy nabożeństwo 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe. W tym tygodniu różaniec będzie odprawiany od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w czwartek przed Mszą św. wieczorną, w pozostałe dni proszę o domówienie różańca we własnym zakresie.
  5. W tym roku za dekoracje bożonarodzeniową w naszej świątyni odpowiedzialni są mieszkańcy wiosek: Leśnia i Jamrzyno oraz wolontariusze. Zapraszam na spotkanie organizacyjne w czwartek 8 grudnia na godzinę 18:00.
  6. Biuro parafialne czynne we wtorek 6 grudnia od 19:30 do 20:30.
  7. W środę 7 grudnia po Mszy św. o godz. 18:00 – różaniec Rycerstwa Niepokalanej połączony z nabożeństwem 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe.
  8. Spotkanie Wolontariuszy z naszej parafii w czwartek 8 grudnia o godz.: 18:00.
  9. W czwartek 8 grudnia – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
    Od godziny 12:00 – 13:00 – GODZINA ŁASKI:
    – 12:00 – EUCHARYSTIA
    – 12:40 – RÓŻANIEC ŚWIĘTY Z ADORACJĄ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
    „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – zapraszam
  10. Dzisiaj kończymy zbiórkę – słodycze dla Ukrainy. W kruchcie stoją pojemniki, do których można jeszcze składać słodycze – serdeczne Bóg zapłać
  11. W poniedziałek 12 grudnia o godz.: 21:00 – Msza święta i nabożeństwo Różańca Świętego i zawierzenie pod Płaszczem Najświętszej Panienki z Guadalupe – zapraszam.
    Nabożeństwo „Śladami Jezusa” – 31 grudnia od 23:00 – 00:00 – zapraszam.
  12. Od dzisiaj są dostępne wigilijne świece caritas. Jest także: opłatek i sianko – w tym roku złożone ofiary zostaną przeznaczone na renowacje Drogi Krzyżowej. Po każdej Mszy świętej nasi wolontariusze będą sprzedawać własnoręcznie wykonane stroiki bożonarodzeniowe, dochód z nich zostanie przeznaczony na zakup krzyża, na cmentarz parafialny.
  13. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom państwa: Domańskich i Botwinionek. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Czyżyk i p. Kwidzińskich. Zapraszam do sprzątania w sobotę 17 grudnia na godz.: 11:00.
  14. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Mikołaj Kazanowicz l. 73 z Borzęcinka. Pogrzeb odbędzie się w środę 7 grudnia o godzinie 11:00. Wystawienie o godzinie 10:30. Pochówek na starym cmentarzu w Słupsku. Dobry Jezu…