OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19 marca 2023 r.

1. Dzisiaj modlimy się za mężczyzn i ojców oraz ich misję w Kościele, rodzinach i świecie.
  2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 20 do 22 marca czyli w poniedziałek, wtorek i środę o godz.: 18:00 (Msza św. z nauką rekolekcyjną) – zapraszam.
    W pozostałe dni tygodnia Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: w czwartek o godz.: 18:00 i 22:00, w piątek o godz.: 19:00, w sobotę o godz.: 17:00, w niedzielę o godz.: 9:00, 12:00 i 16:45.
    W Warblewie w piątek o 16:00 i w niedzielę o godz.: 10:30.
  3. Nasi wolontariusze przygotowali stroiki wielkanocne, które można nabyć po każdej Mszy św.
  4. Nabożeństwa wielkopostne:
    DROGA KRZYŻOWA w piątek w Warblewie po Mszy św. o godz. 16:00, w Dobieszewie po Mszy św. o godz.:19:00

GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w Niedzielę o godz.:16:00.

1. Biuro parafialne czynne we wtorek 21 marca od 20:00 do 20:45.
  2. W środę 22 marca nie będzie Rycerstwa Niepokalanej. Proszę o odmówienie różańca we własnym zakresie.
  3. Spotkanie Wolontariuszy z naszej parafii w czwartek 23 marca na godz.: 16:30.
  4. W czwartek 23 marca „Godzina Święta” – zapraszam
  5. Z piątku na sobotę 24/25 marca w naszej parafii odbędzie się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczniemy od godz.: 22:00, a zakończymy o godz.: 9:00. (Po każdej Mszy św. można podejść do zakrystii i zapisać się na określoną godzinę).
  6. W sobotę 25 marca obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień Świętości Życia. Gorąco zachęcam do podjęcia dzieła adopcji dziecka poczętego: (modlitwa za dzieci zagrożone aborcją) jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańca świętego oraz krótkiej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. (osoby, które chcą podjąć się dzieła Duchowej Adopcji przynoszą ze sobą świece).
    Po Mszy św. wieczornej odbędzie się Nabożeństwo Różańca Świętego i Płaszcza Matki Bożej z Guadalupe.
  7. Spowiedź Wielkanocna w naszej parafii odbędzie się w czwartek 30 marca:

18:45 – Warblewo
19:00 – Dobieszewo

1. W tym roku dekoracją kościoła na święta Wielkanocne zajmą się mieszkańcy Boguszyc i Łabiszewa. Zapraszam na spotkanie – 31 marca po Mszy św. i Drodze Krzyżowej na godz. 20:00.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim wioskom, które zmobilizowały się i zebrały ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Małgorzaty Pipczyńskiej i p. Jadwigi Kromp w sobotę 25 marca na godz.: 11:00.