NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – OGŁOSZENIA 09.04.2022 r

„ Nawet grób rozwali i pieczęcie rozerwie, aby wybiec na świat i wieścić nowe życie. Ból Wielkiego Piątku trwa jeden dzień. A radość Zmartwychwstania i zwycięskiej miłości, która nie umiera – trwa wiecznie…!
Bł.kardynał Stefan Wyszyński

Niech potęga zwycięskiej miłości Zmartwychwstałego skruszy każdy kamień zagradzający Mu drogę do naszego serca. Błogosławionych, pełnych ludzkiej życzliwości świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Najświętsza Panienka z Guadalupe okryje Was płaszczem swojej matczynej miłości.

Ks. Proboszcz.

1. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w następującym porządku:
    jutro (Poniedziałek Wielkanocny) o godz.: 10:30 w Warblewie i o godz.: 12:00 w Dobieszewie, od wtorku do piątku o godz.: 18:00, w czwartek o godz.: 22:00, w sobotę o 17:00, w niedzielę o godz.: 9:00,12:00 i 15:30 w Dobieszewie i 10:30 w Warblewie.
  2. Biuro parafialne czynne we wtorek 12 kwietnia od 19:00 – 20:00.
  3. W środę 12 kwietnia o godz.: 17:00 – Rycerstwo Niepokalanej.
  4. W czwartek 13 kwietnia od 23:00 do 24:00 – Godzina Święta
  5. W sobotę 15 kwietnia po Mszy św. o godz. 17:00 – spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W niedzielę 16 kwietnia święto Miłosierdzia Bożego – zapraszam wszystkich chętnych na godz.: 15:00 – odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. W sobotę 29 kwietnia po Mszy św. o godz.: 17:00 zapraszam na spotkanie rodziny należące do Apostolatu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Szczególnie zapraszam wszystkich opiekunów poszczególnych kręgów, których jest w naszej parafii 13.
  8. W niedzielę 30 kwietnia w łączności z Mszą św. o godz. 18:00 – Nabożeństwo Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Panienki z Guadalupe.
  9. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej min. Wiadomości Straży Honorowej NSPJ w której jest dodatek z rozważaniami Różańca św.- polecam.
  10. TYM WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do uświetnienia tegorocznych Świąt Wielkanocnych, Triduum Paschalnego i Procesji Rezurekcyjnej; tym, którzy przygotowali Grób Pański i Ciemnicę, zadbali o nasz kościół, o jego świąteczny wystrój, mieszkańcom Boguszyc i Łabiszewa – SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!!!
  11. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Anieli Pek i p. Katarzyny Gojke w sobotę 15 kwietnia na godz.: 11:00.