OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 lipca 2023 roku

  1. W tym tygodniu będą odprawiane Msze święte w poniedziałek o godz.: 9:00, od wtorku do piątku o godz.: 19:00, w sobotę o godz.: 17:00, w niedzielę o godz.: 9:00 i 12:00 oraz w Warblewie o godz.: 10:30.
  2. W następną niedzielę – błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów po każdej Mszy św. Ofiary składane podczas święcenia pojazdów będą przeznaczone na misje.
  3. W tym tygodniu nie będzie Godziny Świętej i Rycerstwa Niepokalanej.
  4. Dziękuje za posprzątanie kościoła rodzinom: p. Wiolety Mieczkowskiej i p. Agnieszki Nawackiej. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Ewy Łykus i p. Beaty Adamczyk w sobotę 5 sierpnia na godz. 11:00.
  5. Bardzo proszę o pilny kontakt osoby, które mają zamówioną intencję na środę 2 sierpnia.