III NIEDZIELA WIELKANOCNA – OGŁOSZENIA 18.04.2021 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy XIII Tydzień Biblijny – narodowe czytanie Pisma Świętego. Pamiętajmy o mocy Słowa Bożego, które jest drogowskazem na drodze chrześcijańskiego życia.
  2. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o godz.:18:00.
    W niedzielę dodatkowa Msza św. o godz.: 15:00.
  3. W naszej parafii od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej będzie pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
    Adorujemy wioskami:
    Poniedziałek – 19 kwietnia – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno i Dobieszewko;
    Wtorek – 20 kwietnia – Borzęcino, Borzęcinko, Brzeziniec i sympatycy naszej parafii;
    Środa – 21 kwietnia – Starnice, Boguszyce;
    Czwartek – 22 kwietnia – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo;
    Piątek – 23 kwietnia – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.
  4. W środę 21 kwietnia przed Mszą św. o godz. 17:30 – Rycerstwo Niepokalanej.
  5. W tym tygodniu biuro parafialne jest czynne w czwartek od 20:00 – 20:45.
  6. Godzina Święta w czwartek od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  7. Kolejne spotkania z dziećmi komunijnymi odbędą się w sobotę 24 kwietnia po Mszy św. wieczornej i w niedzielę 25 kwietnia po Mszy św. o godz.: 15:00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła pani Annie Owczarek i pani Kazimierze Owczarek. Proszę o posprzątanie kościoła panią Annę Stenka i panią  Elżbietę Błudzień w sobotę na godz. 11:00.