IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – OGŁOSZENIA 25.04.2021 r.

1.Dzisiaj jest niedziela Dobrego Pasterza. Po wszystkich Mszach świętych odbędzie się procesja z błogosławieństwem pól i modlitwą o urodzaje.

1. Msze św. wieczorne codziennie w tym tygodniu będą odprawiane o godz.:17:00. W dalszym ciągu od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, będzie pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
    Adorujemy wioskami:

Poniedziałek – 26 kwietnia – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
    Wtorek – 27 kwietnia – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
    Środa – 28 kwietnia – Starnice, Boguszyce
    Czwartek – 29 kwietnia – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo
    Piątek – 30 kwietnia – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo
  2. Spotkania z dziećmi przygotowującymi do pierwszej komunii świętej odbędą się: w czwartek 29 kwietnia o godz. 18:30, w piątek 30 kwietnia o godz.: 18:30 oraz w niedzielę 02 maja po Mszy św. o godz. 15:00.
  3. W sobotę 1 maja, o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. W środę 28 kwietnia przed Mszą św. o godz. 16:30 – Rycerstwo Niepokalanej.
  5. W tym tygodniu biuro parafialne jest nieczynne.
  6. Godzina Święta w czwartek od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  7. W dniu 25 marca 2021 roku, czyli w uroczystość Zwiastowania
    Pańskiego w naszej parafii 6 osób złożyło przyrzeczenie i rozpoczęło duchowną adopcję dziecka poczętego. Dzisiaj po procesji odmówimy modlitwę w intencji tych osób, które rozpoczęły duchową adopcję dziecka poczętego w naszej parafii i będziemy prosili, aby to dzieło rozkwitało na chwałę Pana Boga w naszej parafii.
  8. W sobotę 8 maja o godz. 19:00 odbędzie się Msza św. odpustowa w naszej parafii, której będzie przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Nalborski.
  9. Od 28 kwietnia, po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do Aktu Zawierzenia – Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, które potrwają do 31 maja.
    Będą to jedyne rekolekcje w tym roku dla Niewolników Maryi. Prosimy o udział nowych chętnych, i tych, którzy już są niewolnikami Maryi, w celu odnowienia Aktu Zawierzenia.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła pani Annie Stenka i pani Elżbiecie Błudzień. Proszę o posprzątanie kościoła panią Katarzynę Malek i panią Marzenę Fiedorowicz w sobotę na godz. 11:00.
  11. Zmarła śp. Ofenia Bączkowska l. 73 z Dobieszewka. Zmarła śp. Anna Łaga l. 64 z Warblewa. W poniedziałek 26 kwietnia o godz. 13:00 w naszej parafii odbędzie się pogrzeb śp. Zdzisława Grobelnego l. 64 z Dobieszewka. Wystawienie i modlitwa o godz. 12:30. Pochówek na cmentarzu w Dobieszewie. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Pana Jezusa: Dobry Jezu…