OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 czerwca 2021 r.

1. Dzisiaj przypada 13 czerwca – rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Pragniemy uczcić ten dzień procesją i odmówić różaniec po Mszy św. o godz. 19:00.
    Zapraszam serdecznie na wspólną modlitwę wszystkich parafian, a szczególnie kółka różańcowe, członków Apostolatu MBP i pozostałe grupy, które są w naszej parafii.
  2. W naszej parafii od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, odprawianej o godz.: 17:00, jest pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
    Adorujemy wioskami:
    Poniedziałek – 14 czerwiec – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
    Wtorek – 15 czerwiec – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
    Środa – 16 czerwiec – Starnice, Boguszyce
    Czwartek – 17 czerwiec – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo
    Piątek – 18 czerwiec – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo
  3. W środę 16 czerwca przed Mszą św. o godz. 16:30 – Rycerstwo Niepokalanej połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  4. W środę 16 czerwca po Mszy św. o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej. Zapraszam wszystkich odpowiedzialnych za poszczególne kręgi.
  5. Biuro parafialne w tym tygodniu jest otwarte w czwartek od 19:30 do 20:00.
  6. W czwartek dodatkowa Msza św. o godz.: 22:00, a następnie Godzina Święta od 23:00 do 00:00– serdecznie zapraszamy.
  7. W niedziele 20 czerwca o godz. 12:00 ksiądz neoprezbiter Sebastian Woźniak odprawi w naszej parafii Eucharystię podczas, której udzieli błogosławieństwa prymicyjnego – serdecznie zapraszam wszystkich parafian.
    Popołudniowa Msza św. za tydzień w niedzielę, będzie odprawiona o godz.: 16:00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Barbarze Stachowicz i Grażynie Cieszyńskiej. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Beatę Stachowicz i Jolantę Przytarską w sobotę na godz. 11:00.
  9. Kochani zostało jeszcze trochę kart („Zagraj w Jasia”) i książeczek pt.: “Kornelka i jej mały przyjaciel” – zachęcam do ich nabycia i tym samym wsparcia Fundacji Małych Stópek – dostępne są po każdej Mszy św. przy gablocie z dewocjonaliami.
    W naszej świątyni są również sakramentalia czyli olej, sól i woda egzorcyzmowana. Zachęcam korzystajcie z sakramentaliów.
  10. Zapowiedzi przedślubne:
    Damian Rusiecki – stanu wolnego – Małgorzata Arcisz – stanu wolnego