OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 czerwca 2021 r.

1. Dzisiaj o godz.: 12:00 ksiądz neoprezbiter Sebastian Woźniak odprawi w naszej parafii Eucharystię podczas, której udzieli błogosławieństwa prymicyjnego – serdecznie zapraszam wszystkich parafian.
  2. W naszej parafii po Mszy św. wieczornej jest pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu z wyjątkiem środy.
    Adorujemy wioskami:
    Poniedziałek – 21 czerwiec – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
    Wtorek – 22 czerwiec – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
    Czwartek – 24 czerwiec – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo, Starnice
    Piątek – 25 czerwiec – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo, Boguszyce
  3. W środę 23 czerwca Msza św. o godz. 11:00 – nie będzie Mszy św. wieczornej i Rycerstwa Niepokalanej. W czwartek Msza św. wieczorna o godz.: 16:30 i dodatkowa o godz.: 22:00, a w niedzielę o godz.: 15:00. Pozostałe Msze św. bez zmian.
  4. W czwartek Godzina Święta od 23:00 do 00:00– serdecznie zapraszamy.
  5. Biuro parafialne w tym tygodniu jest otwarte w czwartek od 19:30 do 20:00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Beacie Stachowicz i Jolancie Przytarskiej. Proszę o posprzątanie kościoła pana Stanisława Cyman i panią Jadwigę Stachowicz w sobotę na godz. 11:00.
  7. Zapowiedzi przedślubne:
    Damian Rusiecki – stanu wolnego – Małgorzata Arcisz – stanu wolnego