OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIII niedziela zwykła, 27 czerwca 2021 r.

1. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
  • I piątek miesiąca – spowiedź św. w Warblewie o godz.: 14:45, następnie Msza św. pierwszopiątkowa o godz.: 15:00
    – w Dobieszewie spowiedź św. od godz.:17:00 do 18:00, o godz.:18:00 – Msza św. z aktem oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • I sobota miesiąca – o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w pierwszy piątek 2 lipca od godz.: 11:00.

1. W naszej parafii od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej jest pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
    Adorujemy wioskami:
    Poniedziałek – 28 czerwiec – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
    Wtorek – 29 czerwiec – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
    Środa – 30 czerwiec – Starnice, Boguszyce, Dobra, Dobrzec,
    Czwartek – 1 lipiec – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo Kolonia Dobra, Żarkowo
    Piątek – 2 lipiec – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo
  2. W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do czwartku o godz.: 17:00. W czwartek dodatkowa Msza święta o godz.: 22:00, a w niedzielę o 16:00.
  3. W środę 30 czerwca przed Mszą św. o godz. 16:30 – Rycerstwo Niepokalanej połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  4. Biuro parafialne w tym tygodniu jest otwarte w czwartek od 19:30 do 20:00.
  5. W czwartek Godzina Święta od 23:00 do 00:00– serdecznie zapraszamy.
  6. W naszej świątyni są sakramentalia czyli olej, sól i woda egzorcyzmowana – zachęcam kochani do korzystania.
    Na stole w przedsionku są wystawione książeczki i karty – nabywając je wspieramy dzieci, które miały być abortowane (patronem akcji jest Fundacja Małych Stópek). Z góry dziękuje wszystkim ofiarodawcą – Bóg zapłać.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Jadwidze Stachowicz, Danucie Piechowskiej i panu Stanisławowi Cyman. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Zofię Łapińską i Bożenę Kamińską w sobotę na godz. 11:00.