OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 lipca 2021 r.

1. W naszej parafii od wtorku do piątku po Mszy św. wieczornej będzie pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
    Adorujemy wioskami:

Wtorek – 6 lipiec – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
Środa – 7 lipiec – Starnice, Boguszyce, Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
Czwartek – 9 lipiec – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo, Żarkowo
Piątek – 10 lipiec – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo

1. W środę 7 lipca przed Mszą św. o godz. 16:30 – Rycerstwo Niepokalanej.
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu jest otwarte w czwartek od 19:30 do 20:00.
  3. W czwartek Godzina Święta od 23:00 do 00:00– serdecznie zapraszamy.
  4. W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek o godz.: 11:00, od wtorku do piątku o godz.: 17:00. W czwartek dodatkowa Msza święta o godz.: 22:00, a w niedzielę o 15:00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom:. Zofii Łapińskiej, Bożenie Kamińskiej, Małgorzacie Pogranicznej.  Proszę o posprzątanie kościoła panie: Dorotę Krawiec i Grażynę Stenka w sobotę na godz. 11:00.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Piestrak l.88. Polecajmy naszą zmarłą siostrę Miłosiernemu Panu: Dobry Jezu…