OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 sierpnia 2021 r.

1. W tygodniu Msze św. będą odprawiane o godz.: 18:00 z wyjątkiem czwartku – Msza św. będzie o godz.: 19:30. W czwartek nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu, w pozostałe dni adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny po Mszy św.
    Adorujemy wioskami:

Poniedziałek – 23 sierpień – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
Wtorek – 24 sierpień – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
Środa – 25 sierpień – Starnice, Boguszyce, Podole Małe, Troszki, Łabiszewo.
Piątek – 27 sierpień – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.

1. W środę 25 sierpnia przed Mszą św. spowiedź święta od godziny 17:00 – 17:30, po spowiedzi św.– Rycerstwo Niepokalanej.
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne w środę od godz.: 19:30 do 20:00.
  3. W czwartek 26 sierpnia obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Na naszej filii w Warblewie odbędzie się odpust o godz.: 18:00. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian.
  4. W czwartek o godz.: 22:00 Msza św. a następnie „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek po Mszy św. wieczór uwielbienia zakończony modlitwą wstawienniczą – zapraszamy.
  6. Dodatkowe Msze św. w niedzielę o godz. 15:00 i 16:00. W sobotę Msza św. o godz.:17:00 ( liturgia niedzielna).
  7. W naszej świątyni dostępne są sakramentalia czyli olej, sól i woda egzorcyzmowana –
    zachęcam do korzystania. W przedsionku jest gablota z dewocjonaliami. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest m.in. na zakup chodników do kościoła.
    Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają nasz kościół .
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Annie Miotk i Kazimierze Dalekiej. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Małgorzatę Owczarek i Stefanię Stenka w sobotę na godz. 11:00.
  9. Z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności: śp. Kamilla Scheffler, l. 95 zamieszkała w Dobrej. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…