OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA -29 sierpnia 2021 r.

1. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
  • I czwartek – modlimy się o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Adoracja
    Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 21.00 do 22:00; po spowiedzi Msza św.
  • I piątek miesiąca – spowiedź św. w Warblewie o godz.: 15:45 następnie Msza św. pierwszopiątkowa o godz.: 16:00;
    w Dobieszewie spowiedź św. od godz.: 17:30 do 18:30, o godz.: 18:30 – Msza św. z aktem oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • I sobota miesiąca –o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w pierwszy piątek 3 września od godz.: 11:00.

1. W tym tygodniu Msze św. odprawiane będą w następującym porządku: w poniedziałek o godz.: 10:00; we wtorek i środę o godz.: 18:00; czwartek o godz.: 22:00; w piątek o godz.: 18:45; w sobotę i niedzielę bez zmian. Dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 15:00.
  2. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu wioskami, pół godziny po Mszy św. wieczornej, we wtorek i środę.

Wtorek – 31 sierpień – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii, Podole Małe, Troszki, Łabiszewo.
Środa – 1 wrzesień – Starnice, Boguszyce, Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo, – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich chętnych w czasie trwania spowiedzi św.

1. W środę 1 września po Mszy św. o godz. 18:00 – Rycerstwo Niepokalanej.
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne we wtorek od godz.: 19:30 do 20:00.
  3. W czwartek „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Małgorzacie Owczarek i Stefani Stenka. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Irenę Listwan i Katarzynę Listwan w sobotę na godz.: 11:00.
  5. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: śp. Grzegorz Dembowski , l. 38 zamieszkały w Warblewie, śp. Marian Waszkiewicz , l. 74 zamieszkały w Podolu Małym – Msza św. popogrzebowa od mieszkańców Podola Małego – 25 stycznia o godz.: 18:00. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…