OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 września 2021 r.

1. W tym tygodniu Msze św. odprawiane będą w następującym porządku: w poniedziałek
    o godz.: 10:00; od wtorku do piątku o godz.: 18:00; w czwartek dodatkowa Msza św. o godz.: 22:00; w sobotę o godz.: 17:00 (liturgia niedzielna); w niedzielę o godz.: 9:00, 12:00 i 18:00 – serdecznie zapraszam na tą Eucharystię wszystkich pracujących oraz lubiących dłużej pospać 😊.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu wioskami, pół godziny po Mszy św. wieczornej od wtorku do piątku:
    Adorujemy wioskami:

Wtorek – 7 września – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
Środa – 8 wrzesnia– Starnice, Boguszyce, Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
Czwartek – 9 września – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo.
Piątek – 10 września – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne we wtorek od godz.: 19:30 do 20:00.
  2. W środę 8 września obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 18:00 – Rycerstwo Niepokalanej.
  3. W czwartek „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  4. Serdecznie dziękuję naszym parafianom za zasponsorowanie waty ocieplającej i ocieplenie domku parafialnego. Dziękuję naszym parafianom za zasponsorowanie drzwi do domku parafialnego. Dziękuję za skoszenie trawy wokół kościoła.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Irenie Listwan i Katarzynie Listwan.
    Proszę o posprzątanie kościoła panie: Krystynę Szłapa i Wiesławę Szafrańską w sobotę na
    godz.: 11:00.
  6. Jak co roku ogłaszamy zbiórkę dla Sióstr Klarysek ze Słupska. Ofiarowane płody ziemi można przywozić na plebanię od wtorku do piątku po adoracji . Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy chcą wspomóc Siostry Klaryski.
  7. Z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności: śp. Anna Stankowska , l. 92
    zamieszkała w Borzęcinie. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…