OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 września 2021 r.

1. W tym tygodniu Msze św. odprawiane będą w następującym porządku: od poniedziałku do środy o godz.: 18:00; w czwartek o godz.: 18:00 i 22:00; w piątek o godz.: 10:00; w sobotę wyjątkowo o godz.: 16:00 ( liturgia niedzielna); w niedzielę 9:00, 12:00 i 18:00.
    Adoracja Najświętszego sakramentu w tym tygodniu od wtorku do czwartku pół godziny po Mszy św. wieczornej.
    Adorujemy wioskami:
    Wtorek – 14 wrzesień – dla chętnych
    Środa – 15 wrzesień – Starnice, Boguszyce, Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko, Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec.
    Czwartek – 16 wrzesień – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo, Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo.
  2. Jutro 13 września obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej – po Mszy św. wieczornej odbędzie się PROCESJA FATIMSKA w trakcie której będziemy odmawiać różaniec.
  3. We wtorek 14 września obchodzimy w liturgii święto Podwyższenia Krzyża Świętego – w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18:00 będzie Droga Krzyżowa, a następnie dla chętnych pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W środę 15 września jest wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej dlatego po Mszy św. w ramach Rycerstwa Niepokalanej odmówimy różaniec do 7 boleści Matki Najświętszej.
    W sobotę 18 września święto patrona Polski św. Stanisława Kostki.
  5. Biuro parafialne w tym tygodniu jest czynne w środę od godz.: 19:30 do 20:00. Można już zamawiać intencje na nowy rok kalendarzowy.
  6. W czwartek „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy
  7. W niedzielę 19 września – Msza św. dożynkowa w Warblewie o godz.:10:30.
  8. We wtorek 21 września po Mszy św. wieczornej spotkanie Członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  9. W piątek 24 września po Mszy św. wieczornej – Wieczór Uwielbienia.
  10. W niedzielę 26 września po Mszy św. o godz.: 18:00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych – obecność jest obowiązkowa.
  11. W niedzielę 3 października po Mszy św. o godz.: 18:00 odbędzie się spotkanie młodzieży z naszej parafii, która rozpocznie swoje przygotowania do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
  12. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Janinie Krajnik i Krystynie Szłapa.
    Proszę o posprzątanie kościoła panie: Agnieszkę Duda, Joannę Cyman i Celinę Bąk w sobotę na godz.: 11:00. Od soboty 25 września rozpoczyna sprzątanie wieś Żarkowo.
  13. Zapowiedzi przedślubne:
    p. Jan Andrzej Załęcki – stanu wolnego – p. Daria Elżbieta Arciszewska – stanu wolnego