OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA -17 październik 2021 r.

1. W naszej parafii rozpoczęła się akcja „Niesiemy życie” w której gorąco zachęcam wszystkich parafian do modlitwy za wszystkie kobiety szczególnie z naszej parafii które są w stanie błogosławionym. Modlimy się za mamy i za dzieci, które noszą pod sercem. Warunkiem przystąpienia do tej akcji jest przynajmniej jedna dziesiątka różańca dziennie i przyjęcie komunii świętej w tej intencji przynajmniej raz w tygodniu oprócz niedzieli. Bardzo gorąco zachęcam do włączenia się w tę akcję.
  2. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze św. będą odprawiane o godz.: 18:00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową.
    W sobotę i niedzielę Msze św. bez zmian
    .
  3. Biuro parafialne czynne we wtorek 19 października od 19:30 – 20:00.
  4. W środę 20 października po Mszy św. o godz. 18:00 – Rycerstwo Niepokalanej.
  5. W czwartek o godz.: 22:00 Msza św. a następnie „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  6. W niedzielę 24 października po Mszy św. o godz.: 12:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Bardzo proszę aby młodzież, która zdecydowała się przystąpić do przygotowania przyniosła już na Msze św. wypełnione i podpisane deklaracje.
  7. W niedzielę 24 października po Mszy św. 18:00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  8. W poniedziałek 25 października po Mszy św. o godz. 18:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową w intencji Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do włączenia się w naszą parafialną akcję „Niesiemy życie”.
  9. W piątek 29 października po Mszy św. o godz.: 18:00 – wieczór uwielbienia serdecznie zapraszamy.
  10. Zbliża się listopad miesiąc pamięci o naszych bliskich zmarłych. Na stoliku pod chórem leżą karteczki na „wypominki roczne” oraz „wypominki listopadowe”
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła paniom: Małgorzacie Cieszyńskiej i Małgorzacie Dułak. Od 23 października rozpoczyna sprzątanie wieś Kolonia Dobra i Dobra. Zapraszam dwie pierwsze rodziny w sobotę na godz.: 11:00.