OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA -6 listopada 2022 roku

1. Dzisiaj (6 listopada) po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania w naszej parafii. Dzień skupienia (REKOLEKCJE GPS) dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędą się 25 i 26 listopada – obecność obowiązkowa. Rekolekcje będzie głosił ks. Mikołaj Jędrzejewski z Łupawy.
  2. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz.: 18:00, w czwartek o godz.: 22:00, w sobotę o godz.:17:00, w niedzielę o godz.: 9:00 i 12:00 oraz w Warblewie o 10:30.
  3. W tym miesiącu odbędą się nabożeństwa:
    -18 listopada – Śladami Jezusa
    -21 listopada – Nabożeństwo Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
    -25 listopada – Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego
    -28 listopada – wieczór uwielbienia
  4. Od 28 października w naszej parafii rozpoczęliśmy nabożeństwo 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe dlatego przez cały tydzień pół godziny przed Mszą św. wieczorną będziemy odmawiali tę przepiękną modlitwę – zapraszam.
  5. Od 2 listopada po Mszy św. wieczornej są odczytywane „wypominki listopadowe” zakończone modlitwą w intencji naszych bliskich zmarłych.
  6. Biuro parafialne czynne we wtorek 8 listopada od godz. 19:30 – 20:30.
    W godzinach otwarcia biura parafialnego można zamawiać Msze św. na nowy rok kalendarzowy.
  7. W środę 9 listopada przed Mszą św. – różaniec Rycerstwa Niepokalanej połączony z nabożeństwem 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe.
  8. Spotkanie Wolontariuszy z naszej parafii w czwartek 10 listopada na godz.:18:00.
  9. W czwartek 10 listopada – „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – zapraszam.
  10. W niedzielę 4 grudnia po Mszy św. o godz 12:00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  11. Proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Starnic. Zapraszam pierwsze rodziny do sprzątania w sobotę 12 listopada na godz.: 11:00.
  12. Zbieramy na nowy krzyż na cmentarzu parafialnym. Ofiary można składać do skrzynki pod chórem obok konfesjonału. Z góry – Bóg zapałać wszystkim, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do krzyża. Dziękuję również parafianom z Dobieszewa za złożoną już ofiarę.
  13. Dziękuję za każdy dar Waszego serca, który złożyliście dla Klaudii i Dominika.
  14. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej i kalendarzy na nowy rok.
  15. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności: śp. Regina Matysiak l. 78 z Borzęcina i śp. Anna Karwowska l. 75 z Dobieszewka. Polecajmy nasze zmarłe siostry Miłosiernemu Panu: Dobry Jezu…