OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 listopada 2022 roku

  1. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek i sobotę o godz.: 10:00, we wtorek i środę o godz.: 17:00, w czwartek o godz.: 22:00, w piątek o godz.: 18:00, w niedzielę o godz.: 9:00 i 12:00 oraz w Warblewie o 10:30.
  2. Dzień skupienia (REKOLEKCJE GPS) dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędą się 25 i 26 listopada – obecność obowiązkowa. Rekolekcje będzie głosił ks. Mikołaj Jędrzejewski z Łupawy.
  3. Od 28 października w naszej parafii rozpoczęliśmy nabożeństwo 46 różańców ku czci Najświętszej Panienki z Guadalupe. W tym tygodniu zapraszam na różaniec św. w czwartek i piątek pół godziny przed Mszą św., a w pozostałe dni tygodnia proszę o odmówienie różańca świętego we własnym zakresie.
  4. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne.
  5. W czwartek 17 listopada – „Godzina Święta” od 23:00 do 00:00 – zapraszam.
  6. W piątek 18 listopada po Mszy św. o godz.: 18:00 – nabożeństwo „ŚLADAMI JEZUSA” – zapraszam.
  7. W niedzielę 4 grudnia po Mszy św. o godz.: 12:00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Zbieramy na nowy krzyż na cmentarzu parafialnym. Ofiary można składać do skrzynki pod chórem obok konfesjonału. Z góry – Bóg zapałać wszystkim, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do krzyża.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom państwa: Piernickich, Chmielewskich, Trepner. Proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Marioli Szapiel, Stanisławy Botwinionek i Teresy Domańskiej. Zapraszam do sprzątania w sobotę 3 grudnia na godz.: 11:00.
  10. Dziękuję za każdy dar Waszego serca, który złożyliście dla Klaudii i Dominika.