OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA WIELKANOCY- 9 maja 2021 r.

1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii Uroczyste przyjęcie dzieci do Pierwszej Komunii Świętej podczas Mszy świętej o godz.: 11:00.
    W białym Tygodniu (od poniedziałku do piątku) dzieci codziennie uczestniczą we Mszy świętej o godz.: 17:00 w strojach liturgicznych.
    Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pomoc i zaangażowanie w przygotowania do uroczystości. Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę w łączności z Mszą św. o godz. 17:00 procesja z błogosławieństwem pól i modlitwy o urodzaje tzw. /DNI KRZYŻOWE/. Po procesji pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. W naszej parafii od poniedziałku do czwartku po Mszy św. wieczornej będzie pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
    Adorujemy wioskami:

Poniedziałek – 10 maja – Dobieszewo, Leśnia, Jamrzyno, Dobieszewko.
Wtorek – 11 maja – Borzęcino, Borzęcinko i Brzeziniec, i sympatycy naszej parafii.
Środa – 12 maja – Starnice, Boguszyce
Czwartek – 13 maja – Podole Małe, Troszki, Łabiszewo
Piątek – 14 maja – Dobra, Dobrzec, Kolonia Dobra, Żarkowo

1. Od poniedziałku do piątku nabożeństwo majowe o godz.: 16:40. Zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach majowych a szczególnie dzieci pierwszokomunijne.
  2. W środę 12 maja przed Mszą św. o godz. 16:30 – Rycerstwo Niepokalanej połączone z nabożeństwem majowym.
  3. W czwartek 13 maja wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy – Msza święta z procesją fatimską o godz.: 17.00. Po procesji pół godziny adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Godzina Święta w czwartek od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  5. Biuro parafialne w tym tygodniu jest otwarte w czwartek od 19:30 do 20:00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Proszę o posprzątanie kościoła panie Beatę Pokorską i Paulinę Pokorską w sobotę na godz. 11:00.