Mija 2 miesiąc modlitewnego zobowiązania Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Dziś mija 2 miesiąc modlitewnego zobowiązania Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

„Każdy dzień jest dobry, by bronić życia” ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek pomaga kobietom w ciąży, porzuconym przez swoich najbliższych, w tym ojca dziecka i z różnych powodów, rozważających dokonanie aborcji. Kobietom nie tylko w trudnej sytuacji materialnej, ale również słabej kondycji psychicznej - poczucie odrzucenia i bezradności, zawsze jest osobistym dramatem.

Obecnie Fundacja jest w trakcie realizacji  wielkiego przedsięwzięcia pn. SYRKOWICKA PRZYSTAŃ – https://fundacjamalychstopek.pl/2021/05/12/syrkowicka-przystan/.

Kochani,
zbliża się Dzień Dziecka, po każdej niedzielnej Mszy świętej będzie można nabyć drobne upominki, a tym samym wesprzeć Fundację Małych Stópek:
„Zagraj w Jasia”
“Kornelka i jej mały przyjaciel”

„Zagraj w Jasia” – opiera się na zasadach gry „Piotruś”. Składa się z kolorowych kart, które aby wygrać, trzeba dobrać w pary. Każda karta ma swego bliźniaka i opowiada w animowany sposób o konkretnym tygodniu rozwoju dziecka.
“Kornelka i jej mały przyjaciel” – bogato zilustrowana historia z morałem o małej, wyczekującej na przyjaciela Kornelce. Jest napisana prostym językiem i przedstawia dziecku świat, w którym wartości takie jak: rodzina, miłość i życie, stoją na pierwszym miejscu.

To doskonałe propozycje dla każdego dziecka, jak również rodzica, który pragnie dbać o wychowanie, w duchu poszanowania życia człowieka.