OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ, 30 maja 2021 r.

1. W tym tygodniu rozpocznie się miesiąc czerwiec, w którym szczególnie chcemy uwielbić Najświętsze Serce Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe od wtorku do piątku o godz. 16:40.
  2. W tym tygodniu Msze święte będą odprawione:
    • poniedziałek o godz.: 21:00,
    • wtorek 17:00,
    • środę o 17:00 i 18:30,
    • czwartek o 9:00, 12:00 i 15:00 oraz o 10:30 w Warblewie;
    • piątek o 18:00 oraz w Warblewie 15:00;
    • sobotę o 17:00 i 18:45;
    • niedzielę o 9:00, 12:00 i 15:00 oraz w Warblewie o 10:30.
      W tym tygodniu nie będzie adoracji po Mszach świętych.
  3. W święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz.: 21:00 w naszej parafii odbędzie się zawierzenie Panu Jezusowi przez Maryję wg. 34 dni ćwiczeń duchowych św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Zapraszam wszystkich, którzy odnawiają niewolnictwo.
  4. W czwartek 3 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Po Mszy św. o godz.: 12:00 odbędzie się uroczysta procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła.
    Próba dla dzieci do sypania kwiatów odbędzie się we wtorek 1 czerwca po Mszy św. o godz.: 17:00.
    Po próbie dzieci odbędzie się spotkanie organizacyjne dla sług ołtarza i ministrantów.
    W procesji uczestniczą także dzieci pierwszokomunijne w swoich strojach.
  5. Bardzo proszę wszystkie wioski, aby zajęły się przyozdobieniem 4 ołtarzy – tak jak w tamtym roku, pięknie się skrzyknęliście tak i w tym roku zapraszam wszystkich chętnych do konkretnego zaangażowania się – nasz trud jest na chwałę Pana Jezusa.
  6. Kochani,
    zbliża się Dzień Dziecka, od dzisiaj po każdej niedzielnej Mszy świętej będzie można nabyć drobne upominki, a tym samym wesprzeć Fundację Małych Stópek: „Zagraj w Jasia” , “Kornelka i jej mały przyjaciel”.
    W naszej świątyni można nabyć różne dewocjonalia i sakramentalia czyli olej, sól i woda egzorcyzmowana. Zachęcam kochani korzystajcie z sakramentaliów.
  7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:
  • I piątek miesiąca – spowiedź św. w Warblewie o godz.: 14:45 następnie Msza św. pierwszopiątkowa o godz.: 15:00
    – w Dobieszewie spowiedź św. od godz.: 17:15 do 18:00, o godz.: 18:00 – Msza św. z aktem oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • I sobota miesiąca – o godz.: 18:00 rozpoczniemy Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, które zakończy się Eucharystią wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w pierwszy piątek miesiąca tj. 4 czerwca od godz. 11:00.

1. W środę 2 czerwca o godz. 18:00 – Rycerstwo Niepokalanej.
  2. Godzina Święta w czwartek od 23:00 do 00:00 – serdecznie zapraszamy.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu jest nieczynne.
  4. Zapowiedzi przedślubne:
    Damian Rusiecki – stanu wolnego – Małgorzata Arcisz – stanu wolnego
    Rafał Hubisz – stanu wolnego – Paulina Miązek – stanu wolnego
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła pani: Grażynie Chmielewskiej i córce Oli. Proszę o posprzątanie kościoła panie: Janinę Krajnik i Anetę Siatkowską w sobotę na godz. 11:00